• Люлька для куріння ручної роботи «Хортиця», морений дуб (37707)

      37707
    Ціна:ГУРТ   РОЗДРІБ
    Арт.:
    37707
  • Люлька для куріння ручної роботи «Хортиця», морений дуб, кам'яний мундштук

    Оригінальна люлька для куріння ручної роботи, виконана з мореного дуба — міцної та довговічної деревини з виразною природною текстурою. Геометрична форма чаші та прямий корпус створюють сучасний і стриманий силует, що вигідно вирізняє модель серед класичних люльок. Завдяки покриттю карнаубським воском деревина набуває глибокого теплого відтінку та приємного природного блиску.

    Мундштук виготовлений із акрилу та штучного каменю з темними декоративними вставками. Контраст між світлими та темними елементами підкреслює чітку геометрію виробу та додає люльці сучасного характеру. Конструкція передбачає використання стандартного фільтра 8 мм, що допомагає зробити куріння більш м’яким та комфортним.

    У комплект входять замшевий чохол для зберігання та шкіряна підставка, які забезпечують зручність використання та підкреслюють статус виробу ручної роботи. Така люлька стане чудовим вибором як для щоденного використання, так і для подарунка поціновувачу стильних аксесуарів.

    • Тип: люлька для куріння ручної роботи
    • Матеріал: морений дуб
    • Фільтр: стандартний 8 мм
    • Мундштук: акрил, штучний камінь
    • Покриття: карнаубський віск
    • Підставка: шкіряна
    • Чохол: замшевий
    • Внутрішній діаметр чаші: 20 мм
    • Зовнішній діаметр чаші: 42 мм
    • Загальна довжина люльки: 150 мм

    Люлька «Хортиця» поєднує природну красу мореного дуба, сучасний дизайн та майстерність ручної роботи. Вона стане стильним аксесуаром для відпочинку та гідним доповненням до колекції справжнього поціновувача люльок.

Безкоштовно по Україні
Вартість дзвінків згідно тарифів
Вашого оператора
 
© 2009—2026
УКРСУВ